W naszym gabinecie panuje przyjazna, miła, ciepła atmosfera. Pacjenci mają poczucie pełnej akceptacji i bezpieczeństwa

Uzależnienie od alkoholu to choroba, która staje się coraz bardziej powszechna. Wynikać to może z takich czynników jak na przykład ogólna dostępność alkoholu czy szybkie tempo życia, a także coraz większe wymagania w stosunku do nas jako pracowników, rodziców czy przyjaciół. W takich przypadkach ludzie często traktują alkohol jako formę ucieczki od problemów, a także jak remedium na smutki, troski oraz stres. Alkoholizm należy bezwzględnie leczyć, gdyż statystyki oraz zebrana wiedza pokazują, że nieleczona choroba alkoholowa doprowadza do powolnego wyniszczania całego organizmu, a w ostateczności nawet do śmierci osoby uzależnionej. Bardzo rzadko zdarza się, by alkoholik sam wyszedł ze swojego uzależnienia. Alkoholizm jest tak złożonym schorzeniem, że wymaga kompleksowego leczenia na wielu poziomach, by móc skutecznie się od niego uwolnić.

Nasz prywatny gabinet to miejsce, w którym pomagamy rozpocząć osobom uzależnionym od alkoholu ich drogę do trzeźwości. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu zabiegu wszycia wszywki alkoholowej, dzięki której można zachować trzeźwość na długie miesiące, a co za tym idzie, skutecznie leczyć swoją chorobę.

Co sprawia, że zapewniamy najwyższy standard leczenia?

Nasz gabinet to miejsce, w którym dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy pacjent mógł poczuć się jak najważniejsza osoba na świecie. Wiemy jak poważny jest problem alkoholowy i ile stresu może przysporzyć leczenie go, dlatego dokładamy wszelkich starań, by atmosfera była jak najbardziej przyjazna i spokojna. Takie działanie w połączeniu z perfekcyjnie wyposażonym wnętrzem to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Nasz personel medyczny oraz pozostali pracownicy to osoby o wysokiej kulturze osobistej i dużej dozie empatii. Wszyscy rozumiemy, że alkoholizm to poważna choroba, dlatego cierpliwie i dokładnie tłumaczymy każdy aspekt związany z zabiegiem i staramy się wesprzeć chorego w jego drodze ku zdrowiu.